1. Wspiera zdrowie stawów 

 Glukozamina z boswellią Nutrilite to skuteczny preparat, który pomaga wzmocnić i zregenerować tkanki stawowe, co przyczynia się do zapobiegania różnym chorobom stawów oraz redukcji bólu i sztywności.

2. Łagodzi ból i zapalenie stawów

 – Dzięki właściwościom przeciwzapalnym boswellii, preparat Glukozamina z boswellią może pomóc łagodzić ból i stan zapalny w stawach, co z kolei prowadzi do poprawy jakości życia.

3. Poprawia ruchomość stawów

 – Dzięki działaniu Glukozaminy na poprawę kondycji chrząstek, a także działaniu boswellii na poprawę elastyczności stawów, preparat ten może pomóc zwiększyć ruchomość stawów, co pozwala na większą swobodę ruchu.

4. Wspomaga regenerację tkanki chrzęstnej 

– Składniki preparatu Glukozamina z boswellią pomagają w regeneracji tkanki chrzęstnej, która jest kluczowa dla zachowania zdrowych stawów i zapobiegania ich chorobom.


5. Jest naturalnym i bezpiecznym sposobem na dbanie o stawy

 – Preparat Glukozamina z boswellią to naturalne połączenie składników, które nie powoduje działań niepożądanych, co czyni go bezpiecznym i skutecznym sposobem na dbanie o zdrowie stawów.

   Glukozamina z boswellią stanowi zupełnie nową i wyjątkową propozycję. Formuła ta zawiera mieszankę chlorowodorku glukozaminy oraz boswelli — dwa niezwykle wartościowe składniki dla Twoich stawów. Dodatkowo wzbogacona o koncentraty z owoców aceroli i cytrusów, aby zapewnić Ci kompleksowe wsparcie dla Twojego organizmu.


Nasz produkt charakteryzuje profesjonalna jakość, gwarantowany efekt oraz poufność w jego użytkowaniu. Dzięki niemu Twoje stawy będą wzmocnione i elastyczne, a Ty będziesz mógł cieszyć się pełnym zdrowiem oraz radością z aktywnego trybu życia. Ten produkt to niepowtarzalny suplement diety, który zadba o Twój organizm na każdym poziomie.
Jesteśmy przekonani, że zainteresuje Cię swoim unikalnym składem oraz wyzwaniami jakie przed Tobą staną. 

Codzienne ćwiczenia i wysiłki fizyczne już nigdy nie będą krytyczne dla Twojego układu mięśniowo-szkieletowego, gdyż Nutrilite Glukozamina z boswellią zapewni mu wzmożone wsparcie. To obsesyjny wybór dla wszystkich, którzy pragną poczuć się masywnie i stabilnie, żyjąc według swoich zasad. Przekonaj się już dziś o jego cudownym działaniu na Twoje stawy!

Doświadczenia naszych 3 pacjentów: Jana, Krystyny i Edwarda ze stosowaniem preparatu Glukozamina z boswellią Nutrilite

Jan, Krystyna i Edward wypróbowali preparat w celu łagodzenia bólu stawów i poprawy ich ruchomości.

Po miesiącu stosowania produktu, Jan zauważył znaczną poprawę swojego samopoczucia. Ból w stawach zmniejszył się, a jego ruchomość uległa poprawie. Jan był bardzo zadowolony z rezultatu i kontynuował stosowanie preparatu.

Krystyna również zauważyła pozytywny wpływ zażywania glukozaminy na swoje stawy. Już po kilku tygodniach stosowania, poczuła znaczne zmniejszenie bólu w kolanach, co umożliwiło jej swobodne poruszanie się. Krystyna planowała kontynuować stosowanie suplementu, aby utrzymać dobrą kondycję swoich stawów.

Edward, który cierpiał na artretyzm, również spróbował suplementacji Glukozaminą z boswellią Nutrilite. Zauważył on znaczne zmniejszenie bólu i sztywności w stawach, co pozwoliło mu na większą aktywność fizyczną. Edward kontynuował stosowanie suplementu, aby utrzymać swoje zdrowie stawów na odpowiednim poziomie.
Wnioski, jakie można wyciągnąć z doświadczeń tych trzech pacjentów, to fakt, że suplementacja Glukozaminą z boswellią Nutrilite może pomóc w łagodzeniu bólu stawów i poprawie ich ruchomości. Jednakże, przed rozpoczęciem suplementacji zawsze ważne jest skonsultowanie się z lekarzem i przeprowadzenie odpowiednich badań, aby uniknąć ewentualnych niepożądanych skutków ubocznych

Warto wiedzieć

  • Glukozamina jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej.
  • Glukozamina to substancja naturalna pozyskiwana ze skorupiaków — w tym przypadku z krewetek.
  • Ten suplement diety zawiera również wyciąg z kadzidłowca (Boswellia serrata), który wspomaga zdrowie i elastyczność stawów.
  • Zawiera dodatkowo witaminę C obecną w Nutrilite Koncentracie z owoców aceroli oraz koncentracie z grejpfruta, mandarynki królewskiej i cytryny, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.
  • Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów ani konserwantów.

Stosowanie:

  • Przyjmować jedną kapsułkę dziennie popijając wodą.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Artykuły i badania:

 

Naturalne produkty do promowania zdrowia stawów i zarządzania chorobą zwyrodnieniową stawów.

Henrotin Y, Mobasheri A.Rep. Curr Rheumatol 2018 19 września;20(11):72. doi: 10.1007/s11926-018-0782-9.PMID: 30232562 Recenzja.
Dlatego istnieje ciągłe zainteresowanie identyfikacją naturalnych produktów, które bezpiecznie promują zdrowie stawów i leczą chorobę zwyrodnieniową stawów. Liczne ekstrakty roślinne, w tym kurkumina, ekstrakt Boswellia i pycnogenol, wykazały wielkość efektu (ES) w zmniejszaniu bólu i funkcjonalnych…
 

Skuteczność suplementu diety u psów z chorobą zwyrodnieniową stawów: randomizowane, kontrolowane placebo, podwójnie ślepe badanie kliniczne.

Martello E, Bigliati M, Adami R, Biasibetti E, Bisanzio D, Meineri G, Bruni N.PLoS Jeden. 2022 16 lutego;17(2):e0263971. doi: 10.1371/journal.pone.0263971. eKolekcja 2022.PMID: 35171954 Bezpłatny artykuł PMC.
To badanie jest randomizowanym, kontrolowanym placebo, podwójnie zaślepionym badaniem przeprowadzonym w celu zbadania wpływu suplementu diety zawierającego mieszaninę Boswellia serrata Roxb., chlorofilu, ekstraktu z zielonej herbaty, glukozaminy , siarczanu chondroityny, kwasu hialuronowego i…
Składniki diety jako alternatywne podejście do łagodzenia przewlekłego bólu mięśniowo-szkieletowego: oparte na dowodach zalecenia dotyczące praktyki i badań w wojsku.
Crawford C, Boyd C, Paat CF, Meissner K, Lentino C, Teo L, Berry K, Deuster P.Medycyna przeciwbólowa 1 czerwca 2019 r.;20(6):1236-1247. doi: 10.1093/pm/pnz040.PMID: 30986309 Bezpłatny artykuł PMC. Recenzja.
Substancje niezmydlające się z awokado, kapsaicyna, kurkuma, imbir (jako źródło pożywienia), glukozamina , melatonina, wielonienasycone kwasy tłuszczowe i witamina D były warunkowo zalecane, ponieważ ich korzyści przewyższają ryzyko, ale nadal istniała niepewność co do kompromisów. …